BG EN

При гола Роналдо скочил 76 см. и се задържал във въздуха почти секунда

ЕВРО 2016

При гола Роналдо скочил 76 см. и се задържал във въздуха почти секунда

20149
на 08.07.2016
При гола Роналдо скочил 76 см. и се задържал във въздуха почти секунда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голямата звезда в Лион снощи Кристиано Роналдо изпрати снаряд с глава в мрежата на Уелс за първия гол на Португалия. Британският вестник Daily Mail изчисли параметрите по първия гол на "мореплавателите".

препоръчано

Португалският титан е скочил 76,2 сантиметра и ръстът му е нараснал на 2,61 метра. За сравнение, горната греда е поставена на 2,44 метра над земята.

Скоростта на топката, поразяваща мрежата, е била 71,3 км/ч. Различни спортни знаменитости засипаха с похвали Роналдо в социалните мрежи.

"Никога не съм виждал футболист да скача толкова високо и да лети толкова продължително. Какъв забележителен атлет", написа Гари Линекер. Кристиано се е задържал във въздуха седем десети от секунда (0,7 сек.).

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК