При "сините от Лондон" - остър спор!?

23768
на 28.02.2018
При сините от Лондон - остър спор!?

Напрежението в Челси след поредица от незадоволителни резултати започва да се покачва.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Вратарят на действащия английски шампион Тибо Куртоа косвено обвини мениджъра Антонио Конте за загубата с 1:2 от Манчестър Юнайтед, която изхвърли "сините" от Топ 4 на Висшата лига.

Според него, италианският тактик не е трябвало да сменя сънародника му Еден Азар. "Нямам обяснение за тази промяна. Това е избор на Конте, но той е длъжен да ни каже защо постъпи така. Не мога да вляза в главата му. Считам, че футболист от класата на Азар трябва да играе 90 минути. Еден винаги има какво да даде на нашата атака", заяви Куртоа.

По време на дербито на "Олд Трафорд", белгийската звезда отстъпи мястото си на Педро Родригес в 73-ата минута и само 120 секунди по-късно Джеси Лингард донесе победата за Юнайтед, акцентира "Гол".

В класирането Челси заема 5-то място с 53 точки, а пред "сините" са Тотнъм (55), Ливърпул (57), "червените дяволи" (59) и убедителният лидер Манчестър Сити (72).

В следващия кръг лондончани гостуват на "Етихад" и при ново поражение, рискуват да се отдалечат още повече от зона "Шампионска лига".

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари разказа играта на Промяната: Качиха се на хлъзгавия гръб на Борисов, за да изкарат едни бързи пари, но се хързулнаха и затъват все по-дълбоко в блатото (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари разказа играта на "Промяната": Качиха се на хлъзгавия гръб на Борисов, за да изкарат едни бързи пари, но се хързулнаха и затъват все по-дълбоко в блатото (ВИДЕО)