BG EN

Привикват Ненчев в прокуратурата на 5 и 6 януари

Темида

Привикват Ненчев в прокуратурата на 5 и 6 януари

21193
на 04.01.2017
Привикват Ненчев в прокуратурата на 5 и 6 януари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на отбраната в оставка Николай Ненчев ще се яви в Следствения отдел на Софийска градска прокуратура на бул. „Монтевидео“ 21 на 5 януари 2017 г. от 15 ч и на 6 януари 2017 г. от 10:30 ч, съобщиха от пресцентъра на Министерството на отбраната.

Призовките за явяването на министъра в оставка бяха връчени ден преди новогодишните празници. Припомняме, че в края на миналата година Ненчев вече се сдоби с обвинения от прокуратурата. Едното е във връзка с ремонта за двигателите на самолети Миг 29 в Полша, а другата за обществена поръчка във връзка с облеклото на военнослужещите.

препоръчано

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая Петрохан (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Назначаването на Гюров ще хвърли сянка на съмнение, ще се направи организиран опит да се потули истината по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК