ГОРЕЩО
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
ЧАС ПИК
Приеха в "Пирогов" 17-годишно момче, пострадало след зверското меле край Гоце Делчев
8664
на 11.06.2016
Няма опасност за живота му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17-годишно момче, което пострада след катастрофата край Гоце Делчев, е настанено с две фрактури на крака в "Пирогов". Това съобщи говорителят на болничното заведение Мария Пойразова. По думите й, момчето не е с опасност за живота.
препоръчано
Както ПИК съобщи, един младеж загина, а двама са ранени при тежка катастрофа тази нощ край Гоце Делчев. Пътният инцидент е станал към 2ч. след полунощ на пътя Гоце Делчев – Сатовча.
Лекият автомобил Опел Вектра, движейки се с несъобразена скорост, се блъска в дърво на входа на с. Дъбница. На място загива 18-годишен пътник в автомобила, а двама младежи на 17 и 18 години са постъпили в болница с фрактури на долни крайници.
свързани новини
Откриват обновената писта на летището в Бургас
2862
преди 18 минути
И ДНЕС Е ПРАЗНИК: Честваме чуден светец
10657
преди 51 минути
Прокурорската колегия на ВСС решава за дисциплинарно произвоство срещу Сарафов
8034
преди 53 минути


