ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
Здраве
Приеха тримa души в инфекциозна клиника в Пловдив след пътуване до Италия
18764
на 25.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души са настанени в Инфекциозна клиника на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив, след като са били в Италия. Това съобщи за БТА д-р Моника Троянчева, директор на дирекция "Надзор на заразните болести" към РЗИ Пловдив.
препоръчано
Това са една жена и двама мъже, които сами са потърсили консултация и хоспитализация. Пробите им пътуват за София и се чакат резултатите на тримата за наличие на коронавиус, каза Троянчева.
Засега те са изолирани и са под наблюдение в сравнително задоволително здравословно състояние.
СИГНАЛ: Хранително натравяне на детски турнир в Пампорово
8799
преди 6 часа
Топ кардиолог уверява, че жегите от 35-36 градуса още не са драматични
17957
преди 17 часа
БАБХ спря 5 тона опасни и нерегламентирани храни
17453
преди 21 часа
AI проектира ваксина на бъдещето
9388
на 27.06.2026


