ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Операцията на отряд "Кобра" в "Люлин" свързана с незаконно финансиране на метежите срещу управляващите?
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Призив! Вашингтон поиска незабавно ожесточаване на санкциите срещу КНДР заради поредния ракетен пуск
3354
на 14.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Белия дом призоваха за незабавна реакция след поредния ракетен тест, който проведе Северна Корея, съобщава ТАСС.
препоръчано
В официално изявление на пресслужбата на Белия дом, публикувано от прессекретаря Шон Спайсър се посочва, че властите в САЩ са категорични, че е необходимо незабавно ожесточаване на санкциите срещу КНДР заради поредната провокация от страна на азиатската държава.
Превод и редакция: ПИК
Изстреляната от КНДР ракета е летяла 30 минути и е паднала в Японско море
9455
на 14.05.2017
Извънредно! КНДР проведе пореден пуск на ракета
10039
на 14.05.2017


