BG EN

ПРИЗНАНИЕ! Седларски доволен, че ще го разследват от прокуратурата: Нека се види кой записва тайно един министър

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ПРИЗНАНИЕ! Седларски доволен, че ще го разследват от прокуратурата: Нека се види кой записва тайно един министър

8512
на 03.04.2017
ПРИЗНАНИЕ! Седларски доволен, че ще го разследват от прокуратурата: Нека се види кой записва тайно един министър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служебният министър на икономиката Теодор Седларски заяви категорично, че в изтеклите разговори относно назначенията във фирмата „Ел Би Булгарикум“ няма нищо скандално и нередно. 

препоръчано

"Там бяха обсъдени опасения, които ние сме длъжни да успокоим. Това е работата на министъра. Бяха поставени проблемите, защо след като екипа е бил успешен и е вдигнал фирмата е бил променен", заяви Седларски през БНТ. Той допълни, че просто е върнал старото ръководство, първо назначено от Лукарски, а след това в края на октомври освободено от него. 

"Изненадва ме тази истерия, това са съвсем нормални разговори", каза още Седларски.

Икономическия министър дори изрази задоволство, че прокуратурата е започнала проверка. Според него именно по този начин ще стане ясно, кой е записвал тайно един министър, което той определи като "недопустимо". "Каква полза може да има един служебен министър от тези назначение и как може да се облагодетелства. Това е пример за фейкнюз", допълни Седларски. Той не се ангажира да определи дали въпросния запис е автентичен. 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК