ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пакистан проведе удари в гранична провинция в Афганистан късно днес, 17 октомври, нарушавайки примирието, което донесе два дни спокойствие на границата.
препоръчано
Това съобщи високопоставен представител на талибаните пред АФП, предупреждавайки, че Кабул ще „отвърне на удара“, предаде БТА.
„Пакистан наруши примирието и бомбардира три места в провинция Пактика. Афганистан ще отвърне на удара“, заяви представителят, който пожела да остане анонимен.
свързани новини
Пакистан нанесе въздушни удари по Афганистан
15800
на 16.04.2022
Пакистан затвори границата си с Афганистан
17739
на 12.10.2025
Силно земетресение край бреговете на Камчатка (КАРТА)
4236
преди 1 часа
Силен трус разлюля Северозападен Китай
8115
на 04.12.2025
Макрон и Си Цзинпин се срещнаха в Пекин
8266
на 04.12.2025
Жертвите от наводненията в Индонезия надхвърлиха 800 души
6066
на 03.12.2025


