ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
МЪЛНИЯ! Под натиск на ППДБ: Бивш депутат на Слави саботира заседанието на парламента, въпреки че собственоръчно е подписал промените в Изборния кодекс (СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътнически самолет, изпълняващ полегт между Моска и Южно Сахалинск е кацнал принудително в Екатеринбург, съобщава Интерфакс.
препоръчано
Причина за извънредната ситуация е станал технически проблем с машината.
„По време на полета се е задействал един от предупредителните датчици, който е сигнализирал за неизправност – съобщават от пресслужбата на летище Колцово, където е кацнал самолетът. – Това е принудило екипажа да приземи самолета извънредно около 01:00 часа московско време днес на летището в Екатеринбург“.
От летището съобщиха, че около 08:00 часа московско време днес самолетът е излетял за Южно Сахалинск.
Посочва се, че при инцидента няма пострадали.
Превод и редакция: ПИК
Загиналите в жп катастрофата в Испания продължават да се увеличават
9075
преди 3 часа
Путин шокира: Това, което се случва с Гренландия, изобщо не ни засяга.
20908
преди 3 часа
Временният президент на Венецуела отива в САЩ
9809
преди 4 часа


