BG EN

Принц Уилям намекна за второ кралско бебе

ЧАС ПИК

Принц Уилям намекна за второ кралско бебе

4630
на 14.04.2014
Принц Уилям намекна за второ кралско бебе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кралските наблюдатели следят внимателно херцогинята на Кеймбридж при обиколката й в Нова Зеландия, след като съпругът й принц Уилям намекна, че ще има и второ бебе , предаде AFP. Осеммесечният принц Джордж, трети претендент за британския престол, е звездата на обиколката им в Нова Зеландия досега. Но Уилям намека по време на среща в град Кеймбридж, че скоро може още едно кралско бебе да привлече вниманието.
По време на среща с Синтия Рийд, която изпреде вълненото шалче станало официалния подарък на Нова Зеландия при раждането на Джордж, Уилям заявява: „Може да се наложи да направите още едно скоро”.
Според Рийд, емигрирала от Англия преди осем години, принцът е бил напълно сериозен.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК