BG EN

Принц Хари и Меган Маркъл отдадоха почит на жертвите на атаката в Крайстчърч (СНИМКИ)

Европа

Принц Хари и Меган Маркъл отдадоха почит на жертвите на атаката в Крайстчърч (СНИМКИ)

12921
на 19.03.2019
Принц Хари и Меган Маркъл отдадоха почит на жертвите на атаката в Крайстчърч (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Херцозите на Съсекс - принц Хари и Меган Маркъл, отдадоха почит на жертвите на терористичния акт в новозеландския град Кайстчърч, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.

препоръчано

Знатната двойка посети висшия комисариат на Нова Зеландия в Лондон, където се разписа в съболезнователна книга от името на британското кралско семейство.

После Хари и Меган поставиха малък букет пред сградата, известна като Дома на Нова Зеландия.

Нова Зеландия беше един от етапите в първата задгранична обиколка на Хари и Меган, които се ожениха миналия май.

Петдесет души бяха убити и десетки ранени в нападението срещу две джамии в Крайстчърч в петък. В събота нападателят - 28-годишният Брентън Тарант, беше обвинен в убийство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК