BG EN

Принц Хари избрал сватбената рокля за 100 хил. лири на Меган

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Принц Хари избрал сватбената рокля за 100 хил. лири на Меган

18628
на 08.05.2018
Принц Хари избрал сватбената рокля за 100 хил. лири на Меган
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Принц Хари е видян да напуска дизайнерската къща "Ralph & Russo" в Челси миналия месец, преди да стане ясно, че годеницата му Меган Маркъл ще носи ръчно направена рокля за сватбата.

препоръчано

На снимките, които се появиха едва сега, се вижда излизащия от сградата Хари, който е обграден от трима души охрана.

По-рано стана ясно, че роклята за 100 000 лири, с която Меган ще бъде облечена на церемонията в параклиса Сейнт Джордж, ще бъде платена от кралското семейство, пише "Слава".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК