BG EN

Принцеса Беатрис иска да живее в стария дом на Меган Маркъл

Шоу свят

Принцеса Беатрис иска да живее в стария дом на Меган Маркъл

26702
на 30.08.2020
Принцеса Беатрис иска да живее в стария дом на Меган Маркъл
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Принцеса Беатрис и съпругът й Едоардо Мапели Моци си търсят жилище. След медения месец двамата ще трябва да разрешат въпроса къде точно да се устроят. Според близки до кралското семейство, двамата искат да се преместят в двореца Кенсингтън.

препоръчано

Източник на списание "Хелоу", цитиран от тялото.бг, твърди, че младото семейство все още си почива на крайбрежието на италианския град Амалфи, но скоро ще се завърне във Великобритания и смята да огледа стария дом на Меган Маркъл и принц Хари.

Принцесата се е съгласила да види старото семейно огнище на братовчед си в "Nottingham Cottage", което е малко, но уютно и разполага с две спални. Там внукът на кралица Елизабет Втора живя със съпругата си преди да се премести във "Frogmore House".

Беатрис иска да бъде по-близо до сестра си Юджийн, която живее в съседство на "Ivy Cottage".

Жилището, в което принцесата и съпругът й ще живеят най-вероятно докато създадат потомство, първо е било на принц Уилям и Кейт Мидълтън.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК