ГОРЕЩО
Fibank премахна таксите за незабавните преводи blink по мобилен номер (P2P)
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
НА ТУРНЕ С КОПИТА: Розовият прасок на Асен Василев - новата надежда на "Промяната" да вкара 121 депутати в парламента
БЕЛЕЗНИЦИ! Трима са с обвинения след удара по Zamunda и други торент сайтове
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ! Ето как „съдиите на Сорос и ППДБ“ отвориха вратата за безнаказаност на дрогираните шофьори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очевидно е, че историята с арестите на високопоставени чиновници на ФИФА ще има своето продължение, заяви кандидатът за президент на футболната централа принц Али бин ал Хюсеин.
препоръчано
"Днес е тъжен ден за футбола. Ясно е, че тази история, по която постоянно се появяват нови детайли, ще има продължение. Няма нужда от повече коментари", лаконичен бе принцът на Йордания.


