ГОРЕЩО
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
Шефът на СДВР с горещи подробности за разбитата банда, финансирала метежите в центъра на София (ВИДЕО)
Калоян Методиев ексклузивно пред ПИК: Не са тайна близките отношения на Радев с кметовете на Ботевград и Елин Пелин. Решението за забрана на протеста само нагнетява напрежение
Ето къде ще се проведе забраненият от Гавалюгов протест за стабилна и сигурна България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Природен парк "Витоша" е забранен за придвижване, транспортът до там е спрян.
препоръчано
Един от подходите към Златните Мостове е блокиран от Общинска полиция. Подобни постове има на още четири места, от които може да се стигне с автомобил в планината.
Отделно има комбинирани патрули със СДВР, разположени в началото на туристическите пътеки, които не допускат гражданите решили да се отдадат на пешеходен туризъм.
Вчерашното топло време изкара масово столичани на излети във Витоша, пренебрегвайки всички забрани.
Това предизвика и остри критики от страна на началника на оперативния щаб ген. Мутафчийски тази сутрин.


