BG EN

Приспиват мечката от басейна в Сопот с печена тиква и мед

Региони

Приспиват мечката от басейна в Сопот с печена тиква и мед

16245
на 06.11.2019
Приспиват мечката от басейна в Сопот с печена тиква и мед
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мечката, която охранителни камери заснеха да навестява хотела и басейна край лифт Сопот, ще бъде гостена със специално меню, за да може да заспи зимен сън.

препоръчано

Това съобщиха във Фейсбук съдържателите на хотела и заведението, които публикуваха и видео кадри на среднощния гост.

Менюто е консултирано със специалисти и включва 50 кг мед, 100 кг овесена и грахова смес и 100 кг тикви.

Планинската кафява мечка е чест гост на кафето в подножието на лифт Сопот. От записи на охранителни камери се вижда, че мечето плува с удоволствие в басейна на заведението до лифта. То разглежда с интерес розите на площадката, а после подскача уплашено от срещата си с жаба.

Междувременно, Изпълнителната агенция по горите публикува на сайта си изявление, че няма никакви намерения за отстрел на мечката. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК