BG EN

ПРОБЛЕМ НА "АРМИЯТА": ЦСКА го закъса отзад, Матей е аут

Футбол

ПРОБЛЕМ НА "АРМИЯТА": ЦСКА го закъса отзад, Матей е аут

7195
на 10.11.2022
ПРОБЛЕМ НА АРМИЯТА: ЦСКА го закъса отзад, Матей е аут
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Капитанът на ЦСКА Юрген Матей най-вероятно ще пропусне и гостуването на Черно море в събота.

препоръчано

Нидерландецът не игра срещу Локомотив София заради травма, а от "Армията" разкриха, че няма да е готов и за гостуването на "Тича". 

Същото важи и за Мено Кох, който все още не се е възстановил след комоциото, което получи в мача с Локомотив Пловдив.

Добрата новина за треньора на армейците Саша Илич е, че Лазар Туфегджич най-вероятно ще бъде на линия за тежката битка с Черно море.

Сърбинът не игра срещу Локо София заради травма в бедрото.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК