ГОРЕЩО
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бранителят на Ювентус Леонардо Бонучи ще пропусне предстоящото гостуване на Юве на Киево поради контузия. Двубоят от 12-ия кръг на Серия А ще се проведе на 6 ноември (неделя) от 16.00 часа на стадио "Маркантонио Бентегоди".
препоръчано
По-рано през седмицата 29-годишният защитник получи мускулна травма на левия крак по време на срещата от Шампионската лига с Лион.
Все още няма яснота кога ще се завърне в игра, като е много вероятно той да пропусне и световната квалификация с Лихтенщайн на 12 ноември. Освен него, от Ювентус обявиха, че за гостуването на Киево отпада и Джорджо Киелини, който продължава да се възстановява от контузия.
свързани новини
Юве със супер трансфер?
15895
на 22.10.2016
Юве взима топ-играч на промоция?
12827
на 12.10.2016
Чочев титуляр за Палермо, автогол зарадва Юве
10544
на 24.09.2016
Ето какво каза Алегри след поражението на Юве от Интер
13090
на 19.09.2016


