Провал за Рен в Купата на Франция, Бордо и Газелек напред

3422
на 19.01.2016

Елитният Рен се провали с гръм и трясък в турнира за Купата на Франция. В среща от 1/16-финалите тимът загуби с 1:3 на свой терен от втородивизионния Бур-Перона и приключи участието си в надпреварата.

Играчите на Рен взеха аванс с попадение на Стивън Морейра в 21-ата минута. През второто полувреме обаче гостите сътвориха пълен обрат с голове на Бег в 48-ата минута, Бусаха в 81-ата и Сане в 94-ата минута за крайното 1:3.

Междувременно в друг мач от турнира Бордо успя да отстрани Анже като гост с победа с 2:1. Жусие в 45-ата и Енцо Кривели в 58-ата минута дадоха преднина от два гола на "жирондинците", а Били Кеткеофомофон вкара почетното попадение за домакините в 69-ата минута.

На 1/8-финал продължава и Газелек (Аячо), който отстрани с категоричното 3:0 Гинган с хеттрик на Халид Бутаиб в 5-ата, 22-ата и 49-ата минута.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете