ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
Младен Маринов жегна ППДБ за катастрофалната кадрова политика заради директора-извратеняк
Писателят Милен Русков ИЗРИГНА срещу Цънцарова: Капитализъм и уволнения! Пропагандата не е стока, не струва нищо
Виктор Димчев за идващата 2026-а: Цената на безхаберието на розовите и копейките ще донесе само нестабилност, бедност и още от манджата, която ядем под управлението на юмрука на Радев от 2020 насам
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Учение по аварийно-спасителна дейност ще се проведе на летище София, съобщиха от аерогарата.
препоръчано
На 11.10.2018 г. (четвъртък) и 23.10.2017 г. (вторник) от 10:00 часа на територията на летище София ще се проведе пълномащабната дейност. В учението ще участват външни служби и институции.
Събитието няма да се отрази на ежедневната работа на летището и няма да наруши полетното разписание, увериха от аеропорта.
В ИСТОРИЯТА: Стотинките отиват за скрап още от 1 януари
5619
преди 1 часа
БДЖ пуска повече вагони за празниците
4874
преди 3 часа
ВАС отмени винетка Уикенд заради неправилно превалутиране в евро
6073
преди 5 часа


