ГОРЕЩО
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА КРИЗАТА? Финансистът Дацов: Кабинетът има ясен мандат за балансиране на бюджета
НИЩО НОВО! Слънцето пробива сутрешните мъгли, за да дойдат облаците със следобеден дъжд и гръмотевици (КАРТИ)
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама водолази от районната служба за пожарна безопасност и защита на населението в Монтана и екип специалисти от „Напоителни системи“ провериха вчера кулата на язовир „Огоста“. Есенната профилактика на водоема е задължителна и се прави по график.
препоръчано
В момента в язовир „Огоста“ има 260 милиона кубика вода. Миналата година по това време в язовира имаше над 380 милиона кубика – рекорден обем от пускането на язовира.
Питейният „Среченска бара“ е пълен до ръба – 15,5 милиона кубически метра, но все още не прелива по данни на „Басейнова дирекция“ – Плевен.
свързани новини
Изпускат язовир "Огоста", за да не прелее (снимки)
40574
на 19.09.2014
След бедствието в Севлиево: Жители сигнализират за липса на дезинфекция и помощ
2578
преди 20 минути
Разследват случай на простреляно куче в Долна баня
10533
преди 9 часа
Министър Шишков пуска трафика през тунел "Железница“ на АМ "Струма“ до 10 дни
12186
преди 10 часа
Направиха досиета на над 1000 опасни шофьори в Пловдивско
10039
преди 14 часа


