ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Спортът променя тялото и ума
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Депутатите от ДПС-Ново начало с мерки срещу нелегалния пазар на горива, в полза на допълнителни приходи в бюджета
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Вторият вариант на Бюджет 2026 влезе в Комисията по финанси - одобриха този на ДОО. Асен Василев и Сабрутев пак обърнаха заседанието на шеги и закачки (НА ЖИВО/СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проверка на Българската агенция по храните (БАБХ) и Столичния инспекторат на един от фермерските пазари днес накара част от продавачите да си тръгнат предварително и да изнесат стоката си, съобщи БНР.
препоръчано
Проверките са заради случаите на африканска чума, което налага и по-строгите мерки, свързани с предлагането на прясно свинско месо и колбаси, съдържащи свинско месо.
На част от производителите са били съставени актове, свързани с различни нарушения, което е предизвикало недоволството както на продавачите, така и на купувачи.
Решено: Всеки месец голям фермерски пазар в София
25412
на 18.04.2019
Заради лошите метеорологични условия се отменя коледният фермерски пазар
15126
на 16.12.2018


