ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Верижна катастрофа с четири коли на бул. "Александър Малинов" в София
Румънски корабен конвой е разрушил част от пристанище Видин
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ПОРЕДЕН ЦИРК И НАПРЕЖЕНИЕ В НС: Явор Божанков снима как хора на Костадинов си купуват манджи и кафета с евро. Плашат го с табла по главата (ВИДЕО)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
Европа
Проверяват свързан ли е атентаторът от Санкт Петербург с „Ислямска държава“
10459
на 05.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Следственият комитет на Русия проверява дали предполагаемият извършител на терористичното нападение в Санкт Петербург – Акбаржон Джалилов, е имал връзки с „Ислямска държава“.
Припомняме, че по-рано руските власти установиха жилището на Джалилов. То е обискирано, но в него не са открити други взривни вещества. Според съседи Джалилов се е нанесъл там скоро.
препоръчано
22-годишният киргизстанец беше идентифициран като мъжа, който се самовзриви във вагон на метрото на Санкт Петербург в 14:40 ч. на 3 април, отнемайки живота на 14 души.
Днес в Петербург се очаква да пристигнат родителите на Джалилов.
свързани новини
Разпознават още жертви на атентата в Санкт Петербург
10035
на 05.04.2017
Обискираха дома на заподозрения за атентата в Санкт Петербург Акбаржон Джалилов
12518
на 05.04.2017


