BG EN

Прогноза от Ивелин Николов: След заявката на Гешев ще пострадат партиите, които се разкриха в оня запис като "маркетингов враг" на ГЕРБ

Епицентър

Прогноза от Ивелин Николов: След заявката на Гешев ще пострадат партиите, които се разкриха в оня запис като "маркетингов враг" на ГЕРБ

70782
на 04.07.2023
Прогноза от Ивелин Николов: След заявката на Гешев ще пострадат партиите, които се разкриха в оня запис като маркетингов враг на ГЕРБ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Журналистът и анализатор Ивелин Николов прогнозира как ще се разбърка политическия пъзел след днешната заявка на Иван Гешев. 

препоръчано

Бившият главен прокурор обяви, че влиза в политиката с Консервативно-партиотично движения "Справедливост за България". 

"Аз не съм политолог, но ми се струва, че след тази заявка, на следващите избори ще пострадат процентно партиите, които се разкриха в запис като "маркетингов враг" на ГЕРБ, и тези, които бъркат консервативното с откровена русофилия", коментира Николов в социалната мрежа.

Какво има предвид той? Припомняме, че един от акцентите в скандалния запис от Националния съвет на "Продължаваме промяната", разпространен от бившия им депутат Радостин Василев, бе този цитат на Кирил Петков:

"Само ние можем да изперем Борисов. Да, основен маркетингов враг, но не като реален враг, е ГЕРБ. Може да се правим на интересни и да говорим по телевизиите за джентълменските договорки, но истината е, че цялата схема, която ние направихме – интелектуалците са 7 %. Ако пуснеш народа, както е структуриран правилно трябва да сме 10 %. Направихме леко ала-бала с президента и леко по-леко естественият процес ни докара до тук".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК