BG EN

Проговори очевидец, снимал мелето в столичен мол

Крими

Проговори очевидец, снимал мелето в столичен мол

45677
на 17.09.2024
Проговори очевидец, снимал мелето в столичен мол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възмущение кипи в социалните мрежи заради ситуация, състояла се в събота в мол Paradise center. Агитки на ЦСКА и Левски са се атакували взаимно. На част от кадрите, заснети от посетители на търговския център, се вижда как младите мъже хвърлят столове едни по други и се гонят. На видеата се вижда и ММА боецът Найм Салим с прякор Зомбито.

препоръчано

„Със сигурност бяха футболни агитки. Всички бяха с качулки, около 15-20 души общо. Снимах как едно момче хваща един стол и го хвърля по останалите. Чупиха стъклени бутилки. Хората в мола започнаха да се крият по магазините. Ситуацията продължи около 5 минути. Накрая охранители ги хванаха. За три дни видеата, които качих събраха общо 3 млн. гледания. Започнаха да ме заплашват, че ще ме причакат и пребият”, коментира Илиян Илиев, който е станал свидетел на агресивната проява.

свързани новини

По информация на Нова тв има един задържан.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК