BG EN

Продължава да се повишава нивото на река Дунав при Свищов

Региони

Продължава да се повишава нивото на река Дунав при Свищов

3623
на 05.10.2015
Продължава да се повишава нивото на река Дунав при Свищов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С 11 см се е повишило нивото на река Дунав при Свищов през изминалото денонощие, съобщиха от Хидрометеорологичната станция. Водният стоеж на реката е 67 см, температурата на водата е 18.8 градуса.

препоръчано

Днес преди обяд над западния участък, а след обяд и над източния - облачността временно ще се увеличи. Ще се задържи почти тихо. Максимални температури между 20°-23°C. През нощта ще бъде предимно ясно. През деня отново от запад ще започне увеличение на облачността, която до края на деня ще обхване и централните участъци. Ще се появи слаб запад-северозападен вятър. Минимални температури 9°-11°, максимални - между 21° и 23°C.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК