ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Близък изток
Продължава да се увеличава броя на загиналите цивилни в Ракка, предупреждава неправителствена организация
9114
на 30.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поне 27 цивилни са били убити през последните 48 ч. в сирийския град Ракка, намиращ се под контрола на терористичната групировка „Ислямска държава“, предава Anadolu Agency.
препоръчано
Във вторник от „Ракка е тихо избивана“, организация следяща за нарушения на правата на човека в града, съобщиха, че по време на въздушните удари на водената от САЩ коалиция през последните два дни са били убити неопределен брой цивилни.
От началото на операцията за изтласкването на екстремистката организация през юни общо 450 хил. цивилни са били принудени да напуснат града.
свързани новини
Въздушни удари убиха 43 цивилни в Ракка
9976
на 06.08.2017
17 цивилни са загинали при американска атака в Ракка
9391
на 16.08.2017
Фокус
Въздушните удари по Ракка са убили 40 цивилни
7952
на 17.01.2016


