ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийският районен съд ще заседава по делото за валутни престъпления срещу бившия шеф на „Топлофикация – София” Валентин Димитров, съобщи Нова тв.
препоръчано
Той е обвинен затова, че не е декларирал пред БНБ преводи на валута по негова лична сметка и тази на фирмата му в банка в Австрия. Според обвинението става въпрос за около 4 милиона евро.
Срещу Вальо Топлото се водят още няколко дела с различни обвинения. Разследванията срещу Димитров започнаха още през лятото на 2006 г., когато той беше арестуван за финансови злоупотреби в „Топлофикация - София“.


