BG EN

Продължава издирването на извършителите на показното убийство на "Герена"

Крими

Продължава издирването на извършителите на показното убийство на "Герена"

17353
на 30.09.2021
Продължава издирването на извършителите на показното убийство на Герена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Продължава разследването на показното убийство пред столичния стадион “Георги Аспарухов”. Извършителите на деянието все още се издирват.

препоръчано

Полицията все още не е обявила официално и самоличността на жертвата. Но се знае, че това е 44-годишният Георги Христов по пряко Тинето, който бе застрелян край Герена в сряда сутринта.

Той е убит докато отивал на фитнес. След екзекуцията криминалисти намериха и опожарена кола в квартал "Сухата река", с която подозират, че убийците са се придвижвали.

Жертвата е криминално проявен. Осъждан е за грабеж и убийство през 2002 г. По време на делото той бяга в чужбина, а 10 години по-късно е заловен в Испания и предаден на българските власти. 

Осъден е на 14 години затвор, но е пуснат предсрочно на 12-тата. През март 2020 г. изтича и пробацията му. 

Засега няма информация с какво се е занимавал след излизането от затвора, предава още за визитката на Тинето Нова телевизия..

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК