ГОРЕЩО
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
Политика
Продължават консултациите при президента Румен Радев за промени в Конституцията, свързани със съдебната власт
16258
на 16.01.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължават консултациите при президента за промени в Конституцията, свързани със съдебната власт, съобщава БНР.
препоръчано
Днешната среща е третата в рамките на консултациите, организирани от държавния глава, и ще бъде с представители на Висшия адвокатски съвет.
Президентът започна срещите през декември и обсъди темата с правния си съвет и с представители на академичната общност като припомни, че четири от досегашните пет поправки в Основния закон засягат съдебната власт.
След срещата председателят на Висшия адвокатски съвет Ралица Негенцова заяви, че са готови да помагат на президента при коментиране на темите.
свързани новини


