ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Малобройна група протестиращи от Гражданска инициатива "Обществен контрол" и ВМРО - Благоевград за поредна сутрин застанаха пред главния вход на Областната администрация, но областният управител Муса Палев така и не се появи, пише БТА.
Самият той е коментирал пред агенцията, че не е в Благоевград, а заминава за участие в семинар в Русе.
Продължава подписката организирана от ВМРО в Благоевград и Сандански с основните искания на протестиращите за оставка на областния управител и на правителството.
препоръчано
Тръгна слух, че Муса Палев е подал оставка, той отрече
4348
на 19.06.2013


