ГОРЕЩО
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
МРАЧЕН СЦЕНАРИЙ! Задават се фалити на малки фирми и поскъпване на стоки и услуги
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екипи на фирмите, ангажирани с поддръжката на пътните платна продължават ремонтите на пътната инфраструктура в столицата, съобщиха от Столична община.
препоръчано
Приоритетно се работи по улиците, по които се движи масовият градски транспорт, както и по главни за столичните квартали улици. Изпълнението на дейностите се възлага по подадени от районните кметове и Столичния инспекторат списъци. През днешния ден пътните строители работят в районите Подуяне, Сердика, Витоша, Панчарево и Нови Искър.
Ремонти променят движението в Бургас
3868
на 15.06.2013


