ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На Огневи комплекс „Батмиш" край Сливен продължават планираните стрелби до края месец ноември, припомни инж. Снежана Кънева - началник отдел „Сигурност, управление при кризи и ОМП" към община Сливен. Те се изпълняват от Военно формирование 22220 с максимална височина на траекторията 2 000 м.
препоръчано
Ще се стреля от 8.00 до 17.00 часа днес, както и на 25, 26 ноември, посочи още Кънева.
За да не се допускат инциденти, жителите на този район трябва да се съобразяват с предупредителните табели и да не навлизат в забранителните зони. Необходимо е собствениците на ферми да предприемат мерки за защита на животните си и сградния фонд, допълни тя.
Стрелбите край „Батмиш” ще продължат
5516
на 05.10.2015


