ГОРЕЩО
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, жертвата е била обезличена
ЖЕСТОКО УБИЙСТВО! Украинец закла свой сънародник след запой в Слънчев бряг
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Прозрение! Британски министър смята, че Брекзит е по-сложен от кацането на Луната
7468
на 28.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският министър по въпросите, свързани с Брекзит Дейвид Дейвис заяви, че неговата работа е по-трудна от кацането на Луната, предава BBC, цитирана от Фокус.
препоръчано
Коментарът си Дейвис направи по време на среща с бизнес лидери за дискусия относно временните механизми, които ще започнат да действат след излизането на Великобритания от Европейския съюз.
Той отбеляза, че е възможно Обединеното кралство да не е част от митническия съюз на блока и от единния пазар през този период.
свързани новини
Освен това министърът уточни, че „нова международна институция“, а не Съдът на Европейския съюз ще следи новите търговски споразумения.
Дейвид Дейвис: Великобритания иска силен ЕС
12609
на 21.02.2017
Дейвид Дейвис е готов да представи законопроекта за Брекзит
8919
на 23.01.2017
Назначиха Дейвид Дейвис за министър на Брекзита
10726
на 13.07.2016


