ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокуратурата на провинция Червено море в Египет започна разследване на терористичното нападение на хотел в курортния град Хургада, предаде Al-Fajr, цитиран от "Фокус".
По последни данни, следователите изземват записите от камерите и разпитват свидетели.
По-рано министерството на вътрешните работи на Египет съобщи, че двамата екстремисти, въоръжени с хладно оръжие и сигнален пистолет, са влезли в хотел „Бела Виста“ през ресторант, с изглед към улицата. Терористите нападнали част от гостите на хотела. Ранени са няколко европейски граждани.
препоръчано
Петима са ранените туристи в Египет
5072
на 08.01.2016


