BG EN

Прокуратурата отново иска отстраняването на кмета-феодал на Минерални бани Мюмюн Искендер

Темида

Прокуратурата отново иска отстраняването на кмета-феодал на Минерални бани Мюмюн Искендер

30800
на 14.10.2025
Прокуратурата отново иска отстраняването на кмета-феодал на Минерални бани Мюмюн Искендер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Окръжният съд в Хасково ще гледа дело за отстраняване на феодала Мюмюн Искендер като кмет на Община Минерални бани. Искането е на Софийска градска прокуратура.

препоръчано

Кметът е обвинен в участие в организирана престъпна група с цел усвояване на евросредства.

Преди дни делото, което тръгна след два неуспешни опита заради заболяване на Искендер, започна, но беше отложено за нови доказателства.

Обвинението поиска документи от Общинския съвет в Минерални бани.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК