BG EN

Прокуратурата повдига обвинения на жената от „Повеляново”, наръгала съпруга си

ЧАС ПИК

Прокуратурата повдига обвинения на жената от „Повеляново”, наръгала съпруга си

4723
на 03.08.2015
Прокуратурата повдига обвинения на жената от „Повеляново”, наръгала съпруга си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Окръжна прокуратура във Варна привлече като обвиняема 53-годишната Н.Д., умъртвила в неделя с кухненски нож съпруга си И.Д. – престъпление по член 115 от Наказателния кодекс. Обвиняемата е задържана по образуваното досъдебно производство в Окръжна прокуратура – Варна, за срок до 72 часа. Пред разследващите тя е дала пълни обяснения и не е отрекла авторството на деянието, съобщи пресцентърът на Апелативна прокуратура - Варна.   

препоръчано

Както по-рано днес съобщихме, след семеен скандал между двамата жената намушква съпруга си в гръдната кухина. Мъжът е намерен мъртъв в дома на семейството в девненския квартал „Повеляново”. След извършване на убийството жената съобщила сама на свой съсед какво е сторила. В дома често имало кавги и скандали, провокирани и от употреба на алкохол, както и в деня на убийството.

Ножът на престъплението е открит и иззет. Убитият е безработен, а съпругата му получава пенсия за временна нетрудоспособност. Предстоят процесуални действия и действия по разследването на убийството.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 139
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК