ГОРЕЩО
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Районна прокуратура – Асеновград извършва разследване по досъдебно производство за възникналия пожар в Завода за преработка на плодове в с. Катуница, обл. Пловдив.
препоръчано
Районна прокуратура –Асеновград извършва разследване по досъдебно производство за изясняване на причините за възникналия на 10 ноември 2020 г. пожар в Завода за преработка на плодове.
До момента са извършени огледи на местопроизшествието, разпитани свидетели, иззети записи от видеокамери в района. Предстои назначаване на техническа експертиза и други процесуално-следствени действия за изясняване на причините за пожара.
свързани новини
Огромни щети след големия пожар в хранителен завод в Катуница
15056
на 11.11.2020
Срокът за приключване на разследването е двумесечен.
Оставиха в ареста мъж за врътка за 50 200 евро с мобилни телефони
8796
преди 17 часа
НЕ МУ СЕ РАЗМИНА: Оставиха за постоянно в ареста похитителя на Наталия
21027
на 25.07.2026


