BG EN

Прокуратурата поиска доживотен затвор за бащата-убиец от Русе

ЧАС ПИК

Прокуратурата поиска доживотен затвор за бащата-убиец от Русе

8900
на 27.01.2015
Прокуратурата поиска доживотен затвор за бащата-убиец от Русе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Доживотен затвор поиска Окръжна прокуратура - Русе за Пламен Петров, който навръх Великден 2014 г. преби до смърт 7-годишната си дъщеря Пламена.

препоръчано

Разширеният състав на Окръжен съд - Русе с председател Красен Георгиев отхвърли днес допълнителните искания на защитата на подсъдимия. Адвокат Славчо Славчев настоя за справки от архивите на Българска армия за причините Пламен Петров да не отбие редовна служба.

Освен това той поиска и повторна разширена комплексна съдебна психологическа и психиатрична експертиза с 11 конкретни задачи. Приети бяха допълнителни документи, отнасящи се до психиатричното състояние на втората съпруга на Пламен - Емилия.

Тя е обвинена, че при непосредствената опасност за живота на детето не му се притекла на помощ, при положение, че това е нямало да доведе до нежелани последици за нея.

Прокуратурата поиска максималната присъда за нея - 6 месеца пробация и 150 часа труд в полза на обществото. Очаквайте подробности!

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от Петрохан е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК