BG EN

Прокуратурата прекрати разследването срещу бивши шефове на АПИ заради катастрофата край Своге

Темида

Прокуратурата прекрати разследването срещу бивши шефове на АПИ заради катастрофата край Своге

5222
на 27.07.2021
Прокуратурата прекрати разследването срещу бивши шефове на АПИ заради катастрофата край Своге
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Прокуратурата прекрати разследването срещу бившите шефове на пътната агенция заради катастрофата край Своге. Това съобщи Би Ти Ви, като се позова на източници от държавното обвинение.         

препоръчано

При инцидента през 2018 г. загинаха 20 души, а по случая се водят две различни досъдебни производства.

По едно от тях Светослав Глосов и Дончо Атанасов бяха обвинени, че не са изпълнили задълженията си и целта им е била да набавят облага за изпълнителите на ремонта на пътя.

Доказателства за вината им не са открити.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК