ГОРЕЩО
ЕКШЪН В НС! ПБ и ДБ се сръчкаха заради президентските избори (ВИДЕО)
Безплатни прегледи за пациенти с аритмии в Центъра по електрофизиология и кардиостимулация на „Софиямед“ през август
ОФИЦИАЛНО: Депутатите стягат куфарите за плажа - ето колко ще почиват
ГОРЕЩО! Витанов с отчет за свършеното през трите месеца на власт - жегна "опитните управленци от ГЕРБ и финансовите магьосници от ПП" (ВИДЕО)
ПИК TV: Парламентът определя правилата за избор във ВСС - НА ЖИВО
Крими
Прокуратурата разследва хулиганските прояви, извършени спрямо сградата на ЕК
9540
на 23.05.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийска районна прокуратура води разследване за хулигански прояви, извършени спрямо сградата на Дома на Европа в град София. Това съобщиха от обвинението.
препоръчано
Разследването е започнато за това, че на 21 май 2023 година около 15:30 часа са извършени непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред – зацапана е с червена боя сградата на „Информационен център на Европейския съюз“ на ул. „Г.С. Раковски“ в гр. София.
Наблюдаващ прокурор е дал указания на органите МВР за действия за установяване на извършителите, които следва да бъдат предприети в хода на досъдебното производство.
Разследването по случая продължава.
Мъж счупи ребрата на 70-годишен пенсионер в село Яна
308
преди 4 минути
Жена от Разградско е задържана за измама на турски гражданин за 6000 евро
3227
преди 37 минути
Хванаха в Разград шофьор с 1,40 промила алкохол и багажник, пълен с пиротехника
3585
преди 46 минути


