BG EN

Прокуратурата се зае с наръганото 14-годишно момче от Пазарджик

Темида

Прокуратурата се зае с наръганото 14-годишно момче от Пазарджик

3985
на 25.02.2021
Прокуратурата се зае с наръганото 14-годишно момче от Пазарджик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Районна прокуратура – Пазарджик – Териториално отделение – Пещера наблюдава досъдебно производство за причиняване на средна телесна повреда на 14 - годишно  момче - престъпление по чл. 129 ал. 1 вр. чл. 63 ал. 1 т. 3 от Наказателния кодекс. 

препоръчано

На 23 февруари 2021 г., в гр. Пещера, на ул. „Дъбовик“, е възникнал спор между две момчета, на 14 г. и на 16 г.  Те имали конфликт отпреди за това кой какви места посещава в кварталите, където живеят. По време на скандала 16-годишното момче извадило нож от дрехите си и намушкало опонента си в гръдната кухина. Пострадалото 14-годишно момче е било откарано в болницата, където е било оперирано и няма опасност за живота му. 16 - годишният извършител на деянието е бил задържан за срок от 24 часа по Закона за МВР.

По делото се извършват процесуално-следствени действия – разпити на свидетели, назначени са съдебномедицинска, психиатрична и психологична експертизи и др. За случая са уведомени инспектори от Детска педагогическа стая и Дирекция „Социално подпомагане“, гр. Пещера.  

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК