BG EN

Прокурори да проверят компютъра на Огнян Донев за разговорите му със Светлана

АВТОРСКИ НОВИНИ

Прокурори да проверят компютъра на Огнян Донев за разговорите му със Светлана

7503
на 04.03.2013
Прокурори да проверят компютъра на Огнян Донев за разговорите му със Светлана

За това настоява Атанас Чобанов от „Биволъ“

Журналистът от сайта за разследваща журналистика „Биволъ“ Атанас Чобанов предлага прокуратурата и Европол да бъдат сезирани с цел да проверят достоверността на сериала на ПИК „Оги и Светлана“. Чобанов обясни, че е чел поредицата, но не може да коментира конкретните герои от скайп кореспонденцията, преди да е убеден в достоверността й. Според него ако прокуратурата поиска, може да изземе компютъра на издателя на вестниците „Труд“ и „24 часа“ Огнян Донев. „Ако прокуратурата конфискува компютъра му, може да се провери достоверността на разговорите, дори той да е изтрил чата“, обясни Атанас Чобанов. Другият вариант е чрез Европол да се поиска лог от Скайп. За целта обаче трябва да има заведено дело у нас. „Ще го дадат, ако има заведено дело в България и се направи официално искане“, обясни разследващият журналист.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Тошко Йорданов гневно след избора на Гюров: Коалиция на шарлатаните с подкрепата на президентството. ПП-ДБ толерират педофилията, трябва да се разследват (ВИДЕО) ПИК TV! Тошко Йорданов гневно след избора на Гюров: Коалиция на шарлатаните с подкрепата на президентството. ПП-ДБ толерират педофилията, трябва да се разследват (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК