ГОРЕЩО
„Сердикамед“ посреща пациентите си в София с обновена и модерна база, и високотехнологично оборудване (СНИМКИ)
НА ВНИМАНИЕТО НА НАП И МВР! Даскалицата-русофилка Янка Такева върти имотни далавери с бащата на варненския кмет Благомир Коцев
НЕВИЖДАН СРАМ: Четирима души слушат Иво Аръков на турне за 250 хил. евро (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проливни дъждове нанесоха значителни щети в Южна Испания. Улици пропаднаха, а стотици домове и търговски обекти бяха наводнени в Малага.
препоръчано
От телефоните за спешни случаи съобщиха за хиляди сигнали. Властите регистрираха общо 200 различни инцидента, свързани с лошото време. Не се съобщава за пострадали.
Според синоптиците на места край Малага са паднали 130 литра дъжд на квадратен метър. Очаква се днес и утре да не вали и обстановката да се нормализира.
Заснеха как изглежда от въздуха блокирания Ормузки проток (СНИМКА)
7766
преди 25 минути
Над сто руски дрона са неутрализирани от украинската ПВО
4504
преди 1 часа


