ГОРЕЩО
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Левски направиха промяна по фасадата на сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов". От днес там вече е поместено пано на един от рекламодателите на "Герена" - "Еврохолд".
препоръчано
На него е изписан и цитат от легендата на "сините" Георги Аспарухов, който гласи: " Когато излизам на терена обичам да поглеждам към пълните трибуни, като ти ревне тази публика как да не се хвърлиш?".
Преди тази промяна от сектор "А" на "Герена" грееха две снимки на Георги Аспарухов-Гунди и Никола Котков с надпис "незабравимите".


