ГОРЕЩО
НА ВНИМАНИЕТО НА НАП И МВР! Даскалицата-русофилка Янка Такева върти имотни далавери с бащата на варненския кмет Благомир Коцев
НЕВИЖДАН СРАМ: Четирима души слушат Иво Аръков на турне за 250 хил. евро (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В София от днес се въвежда временна организация на движение за някои линии на градския транспорт, съобщават от Центъра за градска мобилност.
препоръчано
Като причина те посочват началото на втория етап от ремонта на улица "Опълченска" от булевард "Александър Стамболийски" до булевард " Сливница".
До 14 септември с променени маршрути са тролеите с номера 1, 5, 7 и 11, както и автобусите 60 и 74. Разкриват се временни спирки.
Откриха труп под Коматевския надлез в Пловдив
13296
преди 4 часа
КЕВР взима ВАЖНО РЕШЕНИЕ за цената на природния газ
9066
преди 5 часа
ДНЕС И УТРЕ: Промени в движението по пътя София-Кулата
6390
преди 5 часа


