ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работното време на Синя зона ще бъде променено, но това ще касае само съботния ден, който влиза в сила от 1 май. На предпоследната сесия общинарите приеха новата наредба за платено паркиране и през съботния ден да започне от 10.30 до 18.30 часа. От Общината обаче са се отказали от тази идея и през събота работното време ще е от 8.30 до 17.30 като през останалите дни от седмицата.
препоръчано
Припомняме, че от първи май цената за 1 час престой ще е 1,5 лева.
Първите автомати за продажба на билети ще са на бул. „Мария Луиза”. Те ще могат да издават билети с различна продължителност. От тях ще могат да се плаща за 15, 30 или 45 минути.
свързани новини
Нова синя зона в София заради метрото
26143
на 21.03.2016
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина собственикът на "Фантастико"
128961
преди 4 часа
Над 6140 тежки ПТП с 414 жертви от началото на годината
6128
преди 4 часа


