ГОРЕЩО
НОВИ ТЕЖКИ СЪМНЕНИЯ: Обективни ли са от "Тренд" или Копринков, Радев и Кирил Добрев си ги напазаруваха
ЯЗЪК ЗА ШОПИНГА! Дубайската авантюра на Руди Гела му изяде процентите за влизане в следващия парламент
Диана Дамянова РАЗПАЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНИ ДРАМИ: Коалиция с Радев ще унижощи ППДБ - искат 121 депутати, а надали ще имат и 31
МЪКА: Божо Божанов се поти в ефир заради листите на ППДБ, било въпрос на "оптика", че не е водач
НЕ Е ВРЕМЕ ЗА РАЗХОДКИ: Облачно и дъждовно, в планините трупа сняг (КАРТА)
СВЕТЪТ ДНЕС
Пропуските на 11 души, които работят в белгийската АЕЦ „Тианж“, са отнети
2779
на 24.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пропуските на 11 души, които работят в белгийската атомна електроцентрала „Тианж“, са били отнети и те не могат да влизат на работното си място, предаде "Фокус", позовавайки се на RTBF.
препоръчано
След полицейската операция във Форе седем души получиха забрана за достъп до централата. След атентатите във вторник пък са отнети пропуските на още четирима души.
По време на обиските, които полицията извърши във връзка с разследването срещу джихадистите, е бил иззет видео материал, в който се вижда, че домът на инженер, който работи в ядрения сектор, е бил следен.
Сапьори проверяват подозрителен пакет в трамвай в Брюксел
4794
на 24.03.2016


