BG EN

Проститутка спечели дело за липса на оргазъм

СВЕТЪТ ДНЕС

Проститутка спечели дело за липса на оргазъм

83271
на 30.06.2014
Проститутка спечели дело за липса на оргазъм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Нова Зеландия мъж съди проститутка за това, че не е получил необходимото сексуално внимание, както и удоволствие от жената.

препоръчано

Проститутката не се явява в съда, но участва в телефонен разговор, където обяснява, че е изпълнила задълженията си и е била със своя клиент в рамките на половин час - за толкова й е било платено.

Клиентът я потърсил по-късно пак, но тя му отказала, което е напълно легално според законите в Нова Зеландия. Окончателното решение на съда било в полза на жрицата, пише marica.bg. Мъжът загубил делото и трябва да плати разходите и на любовната труженичка. Най-разумното обяснение за загубата е фактът, че делото се води от съдия Памела Андрюс, която признава, че никога не е виждала подобен казус.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК