ГОРЕЩО
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Простреляха мъж, докато разхожда кучето си, съобщиха от полицията в Стара Загора. На 12 ноември, около 21:30 часа, е получен сигнал от дежурен лекар във ФСМП-Казанлък за постъпило лице с огнестрелна рана в седалищните части.
препоръчано
Установено е, че пострадалият е 53-годишен мъж от село Ясеново, община Казанлък, който около 21:00 часа, разхождайки кучето си в западния край на село Ясеново, е чул далеч зад себе си изстрел.
Впоследствие при преглед, е установено наличието на сачма в областта на седалището му. По случая е образувано досъдебно производство.
Призив за доброволци в Зидарово след нанесените щети от бедствието
7332
преди 3 часа
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
7278
преди 4 часа
АВАРИЯТА В МОРЕТО: Нова евакуация от блокирания край Ахтопол танкер
25376
преди 6 часа
Бургас е на път да постави исторически рекорд по кръводаряване
12771
преди 13 часа


